| Product breedte | 5 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 230 g |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 52 cm |
| Verpakking breedte | 212 mm |
| Verpakking hoogte | 165 mm |
| Verpakking lengte | 278 mm |
| Verpakkingsgewicht | 440 g |
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 5604415092718 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Kinderhelm |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aantal onderdelen | 1 |
|---|---|
| ECE goedkeuring | ECE 22.06 |
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets, Kinderfiets, Transportfiets, Bakfiets |
| Maat | S |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 56 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 52 cm |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Personage | Geen personage |
| Verstelbaar |