Let op! Dit is een RetourDeal product, dit product kan cosmetische of verpakkingsschade hebben en is daardoor zeer scherp geprijsd. De werking van het product en de volledigheid is door onze medewerkers gecheckt:
Bied je kindje extra bescherming met een helm passend bij het zitje Negen ventilatie openingen houden het hoofd van je kindje koel en het insectennet beschermt tegen rondvliegende beestjes. Met het Easy-Lock sluitsysteem maak je de helm snel op maat en de reflecterende stickers zorgen ervoor dat je kind ook in het donker goed zichtbaar is.| Product breedte | 5 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 230 g |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 46 cm |
| Verpakking breedte | 213 mm |
| Verpakking hoogte | 173 mm |
| Verpakking lengte | 282 mm |
| Verpakkingsgewicht | 376 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5604415092640 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Kinderhelm |
| Kleur | Mint |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal onderdelen | 1 |
| ECE goedkeuring | ECE 22.06 |
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets, Kinderfiets, Transportfiets, Bakfiets |
| Kleding artikelnummer | Helm |
| Maat | XS |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 53 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 46 cm |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Personage | Geen personage |
| Verstelbaar |