| Product gewicht | 230 g |
|---|---|
| Product lengte | 46 cm |
| Verpakking breedte | 211 mm |
| Verpakking hoogte | 180 mm |
| Verpakking lengte | 277 mm |
| Verpakkingsgewicht | 396 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5604415092633 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Kinderhelm |
| Kleur | Creme |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal onderdelen | 1 |
|---|---|
| ECE goedkeuring | ECE 22.06 |
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets, Kinderfiets, Transportfiets, Bakfiets |
| Maat | XS |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 53 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 46 cm |
| Doelgroep | Baby & Kind |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Verstelbaar |