| Product breedte | 21.20 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 405 g |
| Product hoogte | 16.50 cm |
| Product lengte | 28.20 cm |
| Verpakking breedte | 212 mm |
| Verpakking hoogte | 165 mm |
| Verpakking lengte | 282 mm |
| Verpakkingsgewicht | 405 g |
| EAN | 5604415070020 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Kinderhelm |
| Kleur | wit |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal onderdelen | 1 |
|---|---|
| ECE goedkeuring | ECE 22.06 |
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets, Kinderfiets, Transportfiets, Bakfiets |
| Maat | S |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Verstelbaar |