De Hyban 2.0 combineert een extra harde, robuuste schaal met een extra grote ventilatie openingen. In combinatie met het felle, geïntegreerde LED-achterlicht maakt dit de Hyban 2.0 de perfecte helm voor dagelijkse gebruik in de stad.
| Verpakking breedte | 255 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 190 mm |
| Verpakking lengte | 336 mm |
| Verpakkingsgewicht | 871 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4003318401978 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | ABUS Hyban 2.0 Fietshelm - Zwart |
| Kleur | Chrome Silver |
|---|---|
| Materiaal | Fiber |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Afneembaar voorpaneel | |
|---|---|
| Geschikt voor Fietstype | Mountainbike, Racefiets, Stadsfiets |
| Geschikt voor type seizoen | Never out of Stock |
| Hoofdomtrek | 56-58 cm |
| Jaar | Geen jaartal |
| Lijn | Hyban |
| Maat | L |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 61 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 56 cm |
| MIPS | |
| NTA 8776 goedkeuring | |
| Type fietshelm | Fietshelm |
| Aantal ventilatieopeningen | 10 |
|---|---|
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Volwassenen |
| Inclusief vizier | |
| Verstelbaar |