De Hyban 2.0 is niet zomaar een helm; het is een perfecte samensmelting van duurzaamheid, ventilatie en ultieme zichtbaarheid. De stevige harde schaal biedt een robuuste bescherming, terwijl de ruime ventilatieopeningen zorgen voor een verfrissende luchtstroom tijdens je fietstochten. Dankzij de prominente hoofdreflectoren en extra reflectoren ben je als fietser altijd goed zichtbaar, of het nu dag of nacht is. De Hyban 2.0 gaat verder dan alleen zichtbaarheid met een geïntegreerd, helder LED-achterlicht, waardoor je niet alleen ziet, maar ook gezien wordt.
Verkrijgbaar in maat M (52-58 cm) en maat L (56-61 cm).
| Product lengte | 0 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 252 mm |
| Verpakking hoogte | 195 mm |
| Verpakking lengte | 330 mm |
| Verpakkingsgewicht | 920 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4003318869334 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | ABUS Hyban 2.0 Fietshelm - Zwart |
| Kleur | Living Coral |
|---|---|
| Materiaal | Polystyreen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Afneembaar voorpaneel | |
|---|---|
| Geschikt voor Fietstype | Mountainbike, Racefiets, Stadsfiets |
| Geschikt voor type seizoen | 4-seizoenen |
| Hoofdomtrek | 60-65 cm |
| Jaar | Geen jaartal |
| Lijn | Hyban |
| Maat | L |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 61 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 56 cm |
| MIPS | |
| NTA 8776 goedkeuring | |
| Type fietshelm | Fietshelm |
| Aantal ventilatieopeningen | 10 |
|---|---|
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Inclusief vizier | |
| Verstelbaar |