| Product lengte | 0 cm |
|---|---|
| Verpakking breedte | 250 mm |
| Verpakking hoogte | 190 mm |
| Verpakking lengte | 342 mm |
| Verpakkingsgewicht | 885 g |
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 4003318869129 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | ABUS Hyban 2.0 Fietshelm - Zwart |
| Kleur | Signal Orange |
|---|---|
| Materiaal | Polystyreen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Afneembaar voorpaneel | |
|---|---|
| Geschikt voor Fietstype | Mountainbike, Racefiets, Stadsfiets |
| Geschikt voor type seizoen | 4-seizoenen |
| Hoofdomtrek | 60-65 cm |
| Jaar | Geen jaartal |
| Lijn | Hyban |
| Maat | L |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 61 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 56 cm |
| MIPS | |
| Type fietshelm | Fietshelm |
| Aantal ventilatieopeningen | 10 |
|---|---|
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Vrouwen |
| Inclusief vizier | |
| Verstelbaar |