| Verpakking breedte | 228 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 170 mm |
| Verpakking lengte | 282 mm |
| Verpakkingsgewicht | 438 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4003318775437 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Abus Smooty 2.0 Fietshelm - Blauw |
| Kleur | Zwart |
|---|---|
| Materiaal | Polystyreen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Afneembaar voorpaneel | |
|---|---|
| Geschikt voor Fietstype | Kinderfiets |
| Geschikt voor type seizoen | Never out of Stock |
| Hoofdomtrek | 50-55 cm |
| Jaar | Geen jaartal |
| Lijn | Smooty |
| Maat | M |
| MIPS |
| Aantal ventilatieopeningen | 10 |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Inclusief vizier | |
| Verstelbaar |