| Product gewicht | 420 g |
|---|---|
| Verpakking breedte | 245 mm |
| Verpakking hoogte | 192 mm |
| Verpakking lengte | 318 mm |
| Verpakkingsgewicht | 673 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4003318817588 |
| Verpakkingsinhoud | De Scraper Kid 3.0 is de optimale helm voor kinderen die van hun skateboard, bike of longboard houden. |
| Kleur | Velvet Black |
|---|---|
| Materiaal | Polystyreen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Afneembaar voorpaneel | |
|---|---|
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets |
| Geschikt voor type seizoen | 4-seizoenen |
| Hoofdomtrek | 50-55 cm |
| Jaar | Never out of Stock |
| Lijn | Scraper 3.0 Kid |
| Maat | M |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 58 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 54 cm |
| MIPS |
| Aantal ventilatieopeningen | 8 |
|---|---|
| Doelgroep | Mannen |
| Geslacht | Mannen |
| Inclusief vizier | |
| Verstelbaar |