| Product gewicht | 420 g |
|---|---|
| Verpakking breedte | 243 mm |
| Verpakking hoogte | 195 mm |
| Verpakking lengte | 317 mm |
| Verpakkingsgewicht | 684 g |
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 4003318817625 |
| Verpakkingsinhoud | De Scraper Kid 3.0 is de optimale helm voor kinderen die van hun skateboard, bike of longboard houden. |
| Kleur | Ultra Blue |
|---|---|
| Materiaal | Polystyreen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Afneembaar voorpaneel | |
|---|---|
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets |
| Geschikt voor type seizoen | 4-seizoenen |
| Hoofdomtrek | 50-55 cm |
| Jaar | Never out of Stock |
| Lijn | Scraper 3.0 Kid |
| Maat | M |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 58 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 54 cm |
| MIPS | |
| NTA 8776 goedkeuring | |
| Type fietshelm | Fietshelm |
| Aantal ventilatieopeningen | 8 |
|---|---|
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Vrouwen |
| Inclusief vizier | |
| Verstelbaar |