Bied je kindje extra bescherming met een helm passend bij het zitje Negen ventilatie openingen houden het hoofd van je kindje koel en het insectennet beschermt tegen rondvliegende beestjes. Met het Easy-Lock sluitsysteem maak je de helm snel op maat en de reflecterende stickers zorgen ervoor dat je kind ook in het donker goed zichtbaar is.
| Product gewicht | 230 g |
|---|---|
| Product lengte | 30 cm |
| Verpakking breedte | 215 mm |
| Verpakking hoogte | 173 mm |
| Verpakking lengte | 284 mm |
| Verpakkingsgewicht | 358 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5604415164064 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Kinderhelm |
| Kleur | Marshmallow Mint, Mint, Mintgroen, Lichtgroen |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal onderdelen | 1 |
| ECE goedkeuring | ECE 22.06 |
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets, Kinderfiets, Transportfiets, Bakfiets |
| Kleding artikelnummer | Go XS |
| Maat | XS |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 53 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 46 cm |
| Doelgroep | Baby & Kind |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Personage | Geen personage |
| Verstelbaar |