| Product gewicht | 220 g |
|---|---|
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 231 mm |
| Verpakking hoogte | 169 mm |
| Verpakking lengte | 302 mm |
| Verpakkingsgewicht | 515 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5604415118593 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Helm |
| Kleur | koraal |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Aantal onderdelen | 1 |
|---|---|
| ECE goedkeuring | Geen ECE goedkeuring |
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets |
| Maat | S |
| Doelgroep | Volwassenen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Personage | Geen personage |
| Verstelbaar |