| Product gewicht | 200 kg |
|---|---|
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 225 mm |
| Verpakking hoogte | 172 mm |
| Verpakking lengte | 284 mm |
| Verpakkingsgewicht | 825 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5604415097300 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Helm |
| Kleur | Teddy |
|---|---|
| Materiaal | Polystyreen |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Aantal onderdelen | 1 |
|---|---|
| ECE goedkeuring | Geen ECE goedkeuring |
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets |
| Maat | XS |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 52 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 46 cm |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Verstelbaar |