| Product gewicht | 210 g |
|---|---|
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 226 mm |
| Verpakking hoogte | 172 mm |
| Verpakking lengte | 278 mm |
| Verpakkingsgewicht | 476 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5604415093388 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Helm |
| Kleur | Snow White |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 6 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal onderdelen | 1 |
| ECE goedkeuring | Geen ECE goedkeuring |
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets |
| Kleding artikelnummer | 8740800008 |
| Maat | XS |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 48 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 44 cm |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Personage | Geen personage |
| Verstelbaar |