De succesvolle Smiley heeft een nieuwe look en is nog veiliger geworden, de helm loopt lager door in de nek en biedt ook betere bescherming voor de slaap. De Smiley 2.0 is met name geschikt voor de kleintjes in een kinderzitje, vanwege de vlakke achterzijde van de helm die ervoor zorgt dat het hoofdje eenvoudig in een rechte positie kan worden gehouden.
| Verpakking breedte | 227 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 185 mm |
| Verpakking lengte | 286 mm |
| Verpakkingsgewicht | 438 g |
| EAN | 4003318725791 |
|---|---|
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Abus Smooty 2.0 Fietshelm - Blauw |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Polystyreen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Afneembaar voorpaneel | |
|---|---|
| Geschikt voor Fietstype | Kinderfiets |
| Geschikt voor type seizoen | 4-seizoenen |
| Hoofdomtrek | 50-55 cm |
| Jaar | Geen jaartal |
| Lijn | Smooty |
| Maat | M |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 55 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 50 cm |
| MIPS |
| Aantal ventilatieopeningen | 10 |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Inclusief vizier | |
| Verstelbaar |