| Verpakking breedte | 227 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 173 mm |
| Verpakking lengte | 281 mm |
| Verpakkingsgewicht | 431 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4003318775499 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Abus Smooty 2.0 Fietshelm - Blauw |
| Kleur | Violet |
|---|---|
| Materiaal | Polystyreen |
| Fabrikant Naam | BigBuy Sport |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Afneembaar voorpaneel | |
|---|---|
| Geschikt voor Fietstype | Kinderfiets |
| Geschikt voor type seizoen | Never out of Stock |
| Hoofdomtrek | 50-55 cm |
| Jaar | Geen jaartal |
| Lijn | Smooty |
| Maat | M |
| MIPS |
| Aantal ventilatieopeningen | 10 |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Inclusief vizier | |
| Verstelbaar |