DE BESTE ZICHTBAARHEID - De Hyban 2.0 combineert een extra harde, robuuste schaal met een extra grote ventilatie openingen. In combinatie met het felle, geïntegreerde LED-achterlicht en extra toegevoegde reflectiestickers maakt dit de Hyban 2.0 de perfecte helm voor dagelijkse gebruik in de stad.
| Product gewicht | 1.2 kg |
|---|---|
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 255 mm |
| Verpakking hoogte | 190 mm |
| Verpakking lengte | 341 mm |
| Verpakkingsgewicht | 1184 g |
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 4003318869167 |
| Verpakkingsinhoud | Helm ABUS Hyban 2.0 Signal + handleiding |
| Kleur | Zilver |
|---|---|
| Materiaal | Polystyreen |
| Fabrikant Naam | ABUS |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Afneembaar voorpaneel | |
|---|---|
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets |
| Geschikt voor type seizoen | Never out of Stock |
| Hoofdomtrek | 60-65 cm |
| Jaar | 2023 |
| Lijn | Hyban 2.0 Signal |
| Maat | XL |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 63 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 58 cm |
| MIPS | |
| NTA 8776 goedkeuring | |
| Type fietshelm | Fietshelm |
| Aantal ventilatieopeningen | 5 |
|---|---|
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Inclusief vizier | |
| Verstelbaar |