| Product breedte | 20 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.45 kg |
| Product hoogte | 17 cm |
| Product lengte | 27 cm |
| Verpakking breedte | 233 mm |
| Verpakking hoogte | 205 mm |
| Verpakking lengte | 330 mm |
| Verpakkingsgewicht | 676 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4003318672507 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Abus Smiley 3.0 Fietshelm - Roze |
| Kleur | rose princess |
|---|---|
| Materiaal | Polycarbonaat |
| Fabrikant Naam | ABUS |
|---|
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Afneembaar voorpaneel | |
|---|---|
| Geschikt voor Fietstype | Kinderfiets |
| Geschikt voor type seizoen | 4-seizoenen |
| Hoofdomtrek | 45-50 cm |
| Jaar | Geen jaartal |
| Lijn | Smiley |
| Maat | S |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 56 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 55 cm |
| MIPS | |
| NTA 8776 goedkeuring | |
| Type fietshelm | Fietshelm |
| Aantal ventilatieopeningen | 10 |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen en volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Inclusief vizier | |
| Verstelbaar |