| Product gewicht | 200 g |
|---|---|
| Verpakking breedte | 227 mm |
| Verpakking hoogte | 173 mm |
| Verpakking lengte | 293 mm |
| Verpakkingsgewicht | 481 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5604415097249 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Basiskleur: Bruin Merk: Bobike Productlijn: Exclusive Plus Productsoort: Fietshelm Winkelverpakking: Ja Hoofdomtrek (cm): 46-52 Helm maat: XS Ventilatiekanalen: 11 Model: Kind Gewicht (kilogram): 200 g |
| Kleur | navy |
|---|---|
| Materiaal | Polystyreen |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Afneembaar voorpaneel | |
|---|---|
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets |
| Geschikt voor type seizoen | 4-seizoenen |
| Hoofdomtrek | 45-50 cm |
| Jaar | Never out of Stock |
| Lijn | Exclusive Plus |
| Maat | XS |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 52 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 46 cm |
| MIPS | |
| NTA 8776 goedkeuring | |
| Type fietshelm | Fietshelm |
| Aantal ventilatieopeningen | 11 |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Inclusief vizier | |
| Verstelbaar |