HET BESTE VAN TWEE WERELDEN De Hyban 2.0 Signal combineert een bijzonder robuuste harde schaal met grote ventilatieopeningen. De grote hoofdreflectoren en meerdere extra reflectoren zorgen ervoor dat de fietser altijd goed te zien is – dag en nacht. Samen met het geïntegreerde, heldere LED-achterlicht maakt het de Hyban tot de perfecte helm voor dagelijks gebruik in de stad. Een van de lichtste harde helmen op de markt!
| Verpakking breedte | 253 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 196 mm |
| Verpakking lengte | 335 mm |
| Verpakkingsgewicht | 955 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4003318869105 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | ABUS Hyban 2.0 Fietshelm - Zwart |
| Kleur | Signal Yellow |
|---|---|
| Materiaal | Polystyreen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Afneembaar voorpaneel | |
|---|---|
| Geschikt voor Fietstype | Mountainbike, Racefiets, Stadsfiets |
| Geschikt voor type seizoen | 4-seizoenen |
| Hoofdomtrek | 60-65 cm |
| Jaar | Geen jaartal |
| Lijn | Hyban |
| Maat | XL |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 63 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 58 cm |
| MIPS |
| Aantal ventilatieopeningen | 10 |
|---|---|
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Inclusief vizier | |
| Verstelbaar |