| Product gewicht | 0.48 kg |
|---|---|
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 257 mm |
| Verpakking hoogte | 193 mm |
| Verpakking lengte | 337 mm |
| Verpakkingsgewicht | 932 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4003318869075 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | ABUS Hyban 2.0 Fietshelm - Zwart |
| Kleur | Titan |
|---|---|
| Materiaal | Polystyreen |
| Fabrikant Naam | ABUS |
|---|
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Afneembaar voorpaneel | |
|---|---|
| Geschikt voor Fietstype | Mountainbike, Racefiets, Stadsfiets |
| Geschikt voor type seizoen | 4-seizoenen |
| Hoofdomtrek | 60-65 cm |
| Jaar | Geen jaartal |
| Lijn | Hyban |
| Maat | XL |
| Maatadvies | Valt normaal |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 63 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 58 cm |
| MIPS | |
| NTA 8776 goedkeuring | |
| Type fietshelm | Fietshelm |
| Aantal ventilatieopeningen | 10 |
|---|---|
| Doelgroep | Mannen |
| Geslacht | Mannen |
| Inclusief vizier | |
| Verstelbaar |