| Verpakking breedte | 253 mm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 194 mm |
| Verpakking lengte | 335 mm |
| Verpakkingsgewicht | 933 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4003318869310 |
| Fabrieksgarantie termijn | 1 jaar |
| Verpakkingsinhoud | ABUS Hyban 2.0 Fietshelm - Zwart |
| Kleur | Gletsjer blauw |
|---|---|
| Materiaal | Polystyreen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Afneembaar voorpaneel | |
|---|---|
| Geschikt voor Fietstype | Mountainbike, Racefiets, Stadsfiets |
| Geschikt voor type seizoen | 4-seizoenen |
| Hoofdomtrek | 60-65 cm |
| Jaar | Geen jaartal |
| Lijn | Hyban |
| Maat | XL |
| Maatadvies | Valt normaal |
| MIPS |
| Aantal ventilatieopeningen | 10 |
|---|---|
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Inclusief vizier | |
| Verstelbaar |