| Product breedte | 5 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 190 g |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 223 mm |
| Verpakking hoogte | 171 mm |
| Verpakking lengte | 301 mm |
| Verpakkingsgewicht | 464 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5604415108006 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Kinderhelm |
| Kleur | Mint |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 3 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 1 jaar |
| Aantal onderdelen | 1 |
| ECE goedkeuring | ECE 22.06 |
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets, Kinderfiets, Transportfiets, Bakfiets |
| Kleding artikelnummer | Fietshelm |
| Maat | XXS |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 48 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 44 cm |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Personage | Geen personage |
| Verstelbaar |