Een simpel en fijne verstelsysteem is precies instelbaar en zorg ervoor dat de helm perfect op het hoofd kan worden geplaatst.
De ventilatiegaten aan de voor en achterkant voor een effectieve luchtcirculatie om het hoofd koel te houden.
Het geintegreerde vliegengaas beschermt tegen ongewenst bezoek van insecten.
De zachte padding is verwijderbaar en kan worden uitgewassen.
Specificaties:
• Merk: Abus
• Type: Anuky 2.0
• Gewicht in gram: 200
• Geslacht: Unisex
• Helm geschikt voor: Kids
• MIPS: Nee
• Primaire basiskleur: Multicolor
• Helmmaat in CM: 46-52
• Maattabel: S
Maat bepalen van helm bij volwassenen en kinderen
1. Om de juiste maat te bepalen voor uw helm kunt u het onderstaande stappenplan hanteren:
2. Pak een meetlint.
3. Meet de omtrek van je hoofd. Plaats het meetlint 2.5 cm boven de wenkbrauwen.
4. Bekijk de helm maat bij de bijbehorende omtrek in centimeters.
| Product gewicht | 0.2 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 236 mm |
| Verpakking hoogte | 207 mm |
| Verpakking lengte | 291 mm |
| Verpakkingsgewicht | 661 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 4003318403729 |
| Verpakkingsinhoud | Een fietshelm |
| Kleur | Grijs |
|---|---|
| Materiaal | Fiber |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Afneembaar voorpaneel | |
|---|---|
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets |
| Geschikt voor type seizoen | 4-seizoenen |
| Hoofdomtrek | 58-60 cm |
| Jaar | 2023 |
| Maat | M/L |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 61 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 58 cm |
| MIPS | |
| Type fietshelm | Fietshelm |
| Aantal ventilatieopeningen | 12 |
|---|---|
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Unisex |
| Inclusief vizier | |
| Verstelbaar |