| Product gewicht | 340 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 235 mm |
| Verpakking hoogte | 205 mm |
| Verpakking lengte | 288 mm |
| Verpakkingsgewicht | 679 g |
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 4003318403781 |
| Verpakkingsinhoud | Een fietshelm |
| Kleur | Midnight Blue |
|---|---|
| Materiaal | Fiber |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Afneembaar voorpaneel | |
|---|---|
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets |
| Geschikt voor type seizoen | 4-seizoenen |
| Hoofdomtrek | 58-60 cm |
| Jaar | 2023 |
| Maat | L |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 61 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 58 cm |
| MIPS | |
| NTA 8776 goedkeuring | |
| Type fietshelm | Racefiets helm |
| Aantal ventilatieopeningen | 12 |
|---|---|
| Doelgroep | Volwassenen |
| Geslacht | Mannen |
| Inclusief vizier | |
| Verstelbaar |