| Product breedte | 5 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 210 g |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 223 mm |
| Verpakking hoogte | 175 mm |
| Verpakking lengte | 281 mm |
| Verpakkingsgewicht | 473 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5604415093340 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Helm |
| Kleur | Bahama Blue |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Aantal onderdelen | 1 |
|---|---|
| ECE goedkeuring | Geen ECE goedkeuring |
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets |
| Maat | XS |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 52 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 48 cm |
| Doelgroep | Volwassenen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Personage | Geen personage |
| Verstelbaar |