| Product gewicht | 0 kg |
|---|---|
| Product lengte | 30 cm |
| Verpakking breedte | 217 mm |
| Verpakking hoogte | 173 mm |
| Verpakking lengte | 279 mm |
| Verpakkingsgewicht | 421 g |
| CE markering | Niet van toepassing |
|---|---|
| EAN | 5604415145766 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Helm |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 5 jaar |
|---|---|
| Aantal onderdelen | 1 |
| ECE goedkeuring | Geen ECE goedkeuring |
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets |
| Kleding artikelnummer | Go S |
| Maat | M/L |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 56 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 52 cm |
| Doelgroep | Volwassenen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Personage | Geen personage |
| Verstelbaar |