| Product gewicht | 220 kg |
|---|---|
| Product lengte | 0 cm |
| Verpakking breedte | 224 mm |
| Verpakking hoogte | 170 mm |
| Verpakking lengte | 283 mm |
| Verpakkingsgewicht | 550 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5604415097379 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Helm |
| Kleur | Zebra |
|---|---|
| Materiaal | Polystyreen |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Aantal onderdelen | 1 |
|---|---|
| ECE goedkeuring | Geen ECE goedkeuring |
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets |
| Maat | S |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 56 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 52 cm |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Personage | Hello Kitty |
| Verstelbaar |