| Product breedte | 5 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 230 g |
| Product hoogte | 10 cm |
| Product lengte | 46 cm |
| Verpakking breedte | 216 mm |
| Verpakking hoogte | 165 mm |
| Verpakking lengte | 276 mm |
| Verpakkingsgewicht | 392 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5604415092657 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Kinderhelm |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Aanbevolen maximum leeftijd | 99 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| Aantal onderdelen | 1 |
| ECE goedkeuring | ECE 22.06 |
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets, Kinderfiets, Transportfiets, Bakfiets |
| Maat | XS |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 53 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 46 cm |
| Doelgroep | Kinderen |
|---|---|
| Geslacht | Unisex |
| Verstelbaar |