| Product gewicht | 220 kg |
|---|---|
| Verpakking breedte | 225 mm |
| Verpakking hoogte | 173 mm |
| Verpakking lengte | 294 mm |
| Verpakkingsgewicht | 532 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5604415107306 |
| Fabrieksgarantie termijn | 3 jaar |
| Verpakkingsinhoud | Basiskleur: Bruin Merk: Bobike Productlijn: Exclusive Plus Productsoort: Fietshelm Winkelverpakking: Ja Hoofdomtrek (cm): 46-52 Helm maat: XS Ventilatiekanalen: 11 Model: Kind Gewicht (kilogram): 200 g |
| Kleur | taupe |
|---|---|
| Materiaal | Polystyreen |
| Fabrikant Naam | Polisport Plasticos S.A. |
|---|
| Type sport | Fietsen |
|---|
| Afneembaar voorpaneel | |
|---|---|
| Geschikt voor Fietstype | Stadsfiets |
| Geschikt voor type seizoen | 4-seizoenen |
| Hoofdomtrek | 50-55 cm |
| Jaar | Never out of Stock |
| Lijn | Exclusive Plus |
| Maat | S |
| Maximale hoofdomtrek in cm | 56 cm |
| Minimale hoofdomtrek in cm | 52 cm |
| MIPS | |
| NTA 8776 goedkeuring |
| Aantal ventilatieopeningen | 11 |
|---|---|
| Doelgroep | Kinderen |
| Geslacht | Unisex |
| Inclusief vizier | |
| Verstelbaar |