Op de extra grote ouderunit van de nieuwste babyfoon DVM-200 met camera van Alecto beluister én bekijk je zonder zorgen jouw kindje. De 100% storingsvrije babyfoon DVM-200 met op afstand bedienbare camera heeft een beeldscherm van maar liefst 4.3 inch. De infraroodfunctie op de camera zorgt ervoor dat je ook in het donker heldere beelden van je kindje ziet. De DVM-200 babyfoon heeft vijf voorgeprogrammeerde slaapliedjes die je op afstand kunt aan- en uitzetten. De real-time geluids- en temperatuurmeldingen zorgen voor gemoedsrust, die je als ouder wenst. Slaap zorgeloos en zacht kleintje.
Technische specificaties
Belangrijke kenmerken
Tips & tricks
Wat zit er in de doos?
| Product breedte | 8.70 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.58 kg |
| Product hoogte | 10.30 cm |
| Product lengte | 10.50 cm |
| Verpakking breedte | 205 mm |
| Verpakking hoogte | 128 mm |
| Verpakking lengte | 213 mm |
| Verpakkingsgewicht | 772 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8712412676330 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | NVT |
| Verpakkingsinhoud | Babyunit, Ouderunit, Muurbeugel, Montagemateriaal, Adapter 2x, Accu, Handleiding NL / EN / DE / FR |
| Beeldactivatie | |
|---|---|
| Camera | |
| Geluidsactivatie | |
| Met nachtlampje | |
| Met slaapliedjes | |
| Met terugspreekfunctie | |
| Temperatuurweergave | |
| Uitbreidbaar |
| Beeldschermresolutie | 480 x 272 |
|---|---|
| Touchscreen |
| Bediening via mobiele app | |
|---|---|
| Verbindingstype | Digitaal |
| Kleur | Wit-200 |
|---|
| Fabrikant Naam | AxiHandel: Rond en om het huis |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Introductiejaar | 2016 |
|---|---|
| Introductiemaand | November |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Universeel |
| Introductie | 2023 |
|---|
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
|---|---|
| Camera opties | Draaibaar |
| Cry assist | |
| Instelbare volumegevoeligheid | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meegeleverde accessoires | Camera |
| Meet hartslag | |
| Met display | |
| Nachtlampje | |
| Nachtmodus | |
| Opnamefunctie | |
| Scherm kleuren | |
| Stand-by tijd | 10 uur |
| Verkrijgt of genereert dan wel verzamelt data |
| Scherm | LCD |
|---|---|
| Scherm afmetingen | 4.3 in |
| Bereik binnenhuis | 50 m |
|---|---|
| Bereik buitenshuis | 300 m |