Eenvoudige babyfoon met camera in kleur
Een babyfoon zorgt in de eerste plaats voor een veilig gevoel. De zekerheid dat je kindje lekker ligt te slapen. Dat mag je dan ook van deze eenvoudige babyfoon met camera verwachten. Maar dat niet alleen! Want dankzij die camera, is deze babyfoon zowel praktisch als ontzettend leuk. Het kleurenscherm van de ouderunit is iets groter dan zes centimeter en geeft een scherp beeld. Ook in het donker. Geniet van de aanblik van je slapende hummel en kijk mee bij het wakker worden, of tijdens de ‘gesprekken’ met favoriete knuffels. Je krijgt de babyfoon standaard geleverd met één camera, maar je kunt de set uitbreiden tot vier camera’s. Handig als je meer kinderen hebt en voor in de speelkamer.
Specificaties van de eenvoudige babyfoon met camera
De DVM-73 is voorzien van alle basis features die een babyfoon met camera zou moeten hebben. Daarnaast zijn er nog een aantal extra specificaties. We zetten ze op een rij:
Met deze eenvoudige babyfoon met camera van Alecto kies je voor aantrekkelijk geprijsde topkwaliteit.
Wat zit er in de doos?
| Product breedte | 8.3 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.4 kg |
| Product hoogte | 15.0 cm |
| Product lengte | 9.4 cm |
| Verpakking breedte | 187 mm |
| Verpakking hoogte | 90 mm |
| Verpakking lengte | 211 mm |
| Verpakkingsgewicht | 600 g |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 8712412581689 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Reparatie type | Carry-in |
| Uitzonderingen fabrieksgarantie | NVT |
| Verpakkingsinhoud | Baby-unit, Ouder-unit, Accu, Adapter, Handleiding |
| Beeldactivatie | |
|---|---|
| Camera | |
| Geluidsactivatie | |
| Met nachtlampje | |
| Met slaapliedjes | |
| Met terugspreekfunctie | |
| Temperatuurweergave | |
| Uitbreidbaar |
| Beeldschermresolutie | 320 x 240 |
|---|---|
| Touchscreen |
| Bediening via mobiele app | |
|---|---|
| Verbindingstype | Digitaal |
| Kleur | Wit |
|---|
| Fabrikant Naam | AxiHandel: Rond en om het huis |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Introductiejaar | 2018 |
|---|---|
| Introductiemaand | Oktober |
| Ondersteuning met updates | Niet van toepassing |
| Taal handleiding | Duits, Engels, Frans, Nederlands |
| Introductie | 2018 |
|---|
| App werkt op besturingssyteem | Niet van toepassing |
|---|---|
| Betaalde diensten vereist | Niet van toepassing |
| Bluetooth vereist | Niet van toepassing |
| Compatibel met | Niet van toepassing |
| Delen van gebruikersgegevens vereist | Niet van toepassing |
| Mobiele data verbinding mogelijk | |
| Wifi vereist |
| App vereist voor volledige functionaliteit | |
|---|---|
| Camera opties | Niet draaibaar |
| Cry assist | |
| Instelbare volumegevoeligheid | |
| Kan zelfstandig met internet verbinden | |
| Meet hartslag | |
| Met display | |
| Nachtlampje | |
| Nachtmodus | |
| Opnamefunctie | |
| Scherm kleuren | |
| Stand-by tijd | 10 uur |
| Scherm | LCD |
|---|---|
| Scherm afmetingen | 2.4 in |
| Bereik binnenhuis | 50 m |
|---|---|
| Bereik buitenshuis | 300 m |