| Product breedte | 30 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 22 cm |
| Product lengte | 74 cm |
| Verpakking breedte | 29.90 cm |
| Verpakking hoogte | 58.10 cm |
| Verpakking lengte | 22.20 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.27 kg |
| EAN | 8000796069931 |
|---|---|
| Merk | Androni |
| MPN (Manufacturer Part Number) | 6993 |
| Kleur | Rood, Geel |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Type banden | Massieve banden |
| Fabrikant Naam | Androni Giocattoli S.R.L |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Inclusief duwstang | |
|---|---|
| Inclusief rem | |
| Kwaliteitslabel | CE |
| Met dak | |
| Met zitje | |
| Opvouwbaar | |
| Personage van toepassing | |
| Verstelbare stang |
| Personage | Geen personage |
|---|