| Product breedte | 27 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 24 cm |
| Product lengte | 44 cm |
| Verpakking breedte | 27 cm |
| Verpakking hoogte | 24 cm |
| Verpakking lengte | 44 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.86 kg |
| EAN | 3032168670150 |
|---|---|
| MPN (Manufacturer Part Number) | 7600867015 |
| Verpakkingsinhoud | 1 strandkar van Mickey Mouse met accessoires |
| Kleur | Rood |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Personage van toepassing | |
|---|---|
| Veiligheidswaarschuwingen | Niet geschikt voor kinderen onder (3) jaar. Voor gebruik onder toezicht van volwassenen. |
| Personage | Mickey Mouse |
|---|