| Product breedte | 75 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 75 cm |
| Verpakking breedte | 25 mm |
| Verpakking hoogte | 4 mm |
| Verpakking lengte | 25 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.36 kg |
| EAN | 8719744007054 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 babycape |
| Kleur | Limoengroen/Wit |
|---|---|
| Materiaal | Badstof, Katoen |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Materiaalbeschrijving | Badstof - Katoen |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Afmeting | 75x75 |
| Geschikt voor wasdroger | |
| Met capuchon | |
| Met ophanglus |
| Doelgroep | Baby |
|---|---|
| Patroon | Effen |
| Personage | Geen personage |
| Wasvoorschrift | 30 °C, beperkt programma, 30 °C, normaal programma, 30 °C, zeer beperkte machinale actie, Machinewas 30 °C, 40 °C, beperkt programma, 40 °C, normaal programma, Machinewas 40 °C, Drogen op lage temperatuur, Droogtrommel normale cyclus, Handwas |