Beschrijving:
Maak het bereiden van flesvoeding gemakkelijker dan ooit met de Béaba Bib'Expresso® flessenbereider! Deze geavanceerde flessenwarmer verwarmt water in slechts 30 seconden, zodat je baby snel zijn voeding heeft. Het gebruiksvriendelijke ontwerp maakt het mogelijk om met één hand de fles snel klaar te maken, terwijl de temperatuur nauwkeurig wordt gereguleerd voor optimaal comfort van je baby.
Uniek aan dit product: Dankzij de combinatie van snelheid, gebruiksgemak en de bain-marie functie is de Béaba Bib'Expresso® de ideale flessenbereider voor ouders die onderweg of thuis snel een perfect flesje willen bereiden.
Over Béaba: Béaba biedt innovatieve babyproducten die ouders helpen bij het creëren van een eenvoudigere en meer georganiseerde dagelijkse routine.
| Product breedte | 22 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 34.30 cm |
| Product lengte | 24 cm |
| Verpakking breedte | 25.20 cm |
| Verpakking hoogte | 22.80 cm |
| Verpakking lengte | 25.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.3 kg |
| EAN | 3384349117153 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x Beaba Bibexpresso® Eucalyptus |
| Kleur | Oranje |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Timer |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Begintemperatuur instelbaar | |
|---|---|
| Warmhoudstand |
| Aanvullende functies | Bain-marie functie voor het verwarmen van potjes en vooraf bereide flessen Te verwijderen bain-marie reissysteem: om overal flesjes en potjes op te kunnen warmen |
|---|---|
| Automatische flessenmaker | |
| BPA-vrij | |
| Flesverwarmer functies | Melkpoederdosering |
| Vaatwasser veilig | |
| Voedingstype | Netstroom |
| Geschikt voor flessen van | Alle flesjes en potjes |
|---|---|
| Geschikt voor in de auto |
| Werkt op elektriciteit |
|---|