Set met 2 bewaarpotjes van hoogwaardig glas van het merk Beaba. Ultrabestendig glas, slijtbestendig (geen verkleuring of vervorming...) Bestand tegen hitte en warmteverschillen (opwarmen, invriezen, steriliseren...)
• Eenvoudig vast te klemmen deksel van soepel materiaal: Hermetische deksel om de
smaken en de geuren te bewaren.
• Zichtbare maatverdeling in ml/oz: Doseerindicatie.
Onderhoud: Met de hand of in de vaatwasser reinigen.
150ml + 250ml
| Product breedte | 7.80 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.248000 kg |
| Product hoogte | 8.60 cm |
| Product lengte | 7.80 cm |
| Verpakking breedte | 10.30 cm |
| Verpakking hoogte | 9.10 cm |
| Verpakking lengte | 17.80 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.47 kg |
| EAN | 3384349126544 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Deksel |
| Kleur | blauw |
|---|---|
| Materiaal | Glas |
| Fabrikant Naam | Béaba - Red Castle |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De overige informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal artikelen in verpakking | 2 stuk(s) |
|---|---|
| Type bewaarsysteem | Bakjes |
| Inhoud | 400.00 l |
|---|