De Béaba Thermo-Portie is een praktische en duurzame thermosfles waarmee je babymaaltijden op de juiste temperatuur bewaart, ideaal voor onderweg of op uitstapjes. Dankzij het dubbel isolerende ontwerp blijven maaltijden urenlang warm of koud, zonder smaak- of geuroverdracht.
Kenmerken:Met de Béaba Thermo-Portie houd je babymaaltijden overal vers en op de juiste temperatuur. Een must-have voor ouders die comfort en veiligheid belangrijk vinden!
| Product breedte | 8.80 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 12 cm |
| Product lengte | 8.80 cm |
| Verpakking breedte | 9.60 cm |
| Verpakking hoogte | 9.20 cm |
| Verpakking lengte | 14.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.29 kg |
| EAN | 3384349129088 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Thermo-portie |
| Kleur | Roze |
|---|---|
| Materiaal | RVS |
| Fabrikant Naam | CHILDHOME SRL |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| BPA-vrij |
| Inhoud | 300 ml |
|---|