De multi-portion invriesvorm van Béaba is een bewaarbakje om zes porties in te vriezen voor je kindje en apart uit te drukken. Zo kun je meerdere porties in één keer klaar maken, maar apart opwarmen. Ideaal, zo bespaar je veel tijd!
Tijdwinst: Bereiding van 6 porties in één keer. Maakt het mogelijk om de gewenste hoeveelheid te ontdooien naargelang de leeftijd en de trek van het kindje.
Hoge thermische weerstand: Min. -55°C / -67°F en max. 210°C / 410°F.
| Product breedte | 19.10 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 149 g |
| Product hoogte | 5.10 cm |
| Product lengte | 19.80 cm |
| Verpakking breedte | 19.70 cm |
| Verpakking hoogte | 5.80 cm |
| Verpakking lengte | 23.10 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.19 kg |
| EAN | 3384349124540 |
|---|
| Kleur | Neon |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen, Roestvrij staal |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| BPA-vrij | |
| Type bewaarsysteem | Bakjes |
| Inhoud | 90 ml |
|---|