Op zoek naar een mooie en praktische invriesvorm? Met de multi-portion kun je 6 porties tegelijkertijd invriezen. De invriesvorm is gemaakt van siliconen, waardoor de porties er apart uit te drukken zijn. De invriesvorm is verkrijgbaar in de vrolijke kleuren rood, blauw en neon, met een inhoud van 90 of 150 ml. Ideaal om een hoop tijd te besparen!
Kenmerken:
| Product breedte | 22.50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 245 g |
| Product hoogte | 6.30 cm |
| Product lengte | 23.30 cm |
| Verpakking breedte | 23.30 cm |
| Verpakking hoogte | 6.30 cm |
| Verpakking lengte | 26.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
| EAN | 3384349124946 |
|---|
| Kleur | Neon |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen, Roestvrij staal |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| BPA-vrij | |
| Type bewaarsysteem | Bakjes |
| Inhoud | 150 ml |
|---|