| Product breedte | 55 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 29 cm |
| Product lengte | 32 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.68 kg |
| EAN | 3384349203535 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 Badje |
| Kleur | Blauw |
|---|---|
| Materiaal | Kunststof |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| Aanbevolen maximum leeftijd | 4 jaar |
|---|---|
| Aanbevolen minimum leeftijd | 0 jaar |
| eWaste | |
| Met standaard | |
| Type badje | Normaal badje |
| Voedingstype | Geen voedingstype |
| Geslacht | Jongens en meisjes |
|---|