| Product breedte | 26 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 30.50 cm |
| Product lengte | 44 cm |
| Verpakking breedte | 30.50 cm |
| Verpakking hoogte | 26 cm |
| Verpakking lengte | 44 cm |
| Verpakkingsgewicht | 1.30 kg |
| EAN | 3384349402587 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Verzorgingstas Verschoonmatje Isothermisch zakje |
| Kleur | Grijs, Wit |
|---|---|
| Materiaal | Polyester |
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |