| Product breedte | 20 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 45 cm |
| Product lengte | 16 cm |
| Verpakking breedte | 20 cm |
| Verpakking hoogte | 45 cm |
| Verpakking lengte | 16 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.81 kg |
| EAN | 5712804012343 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1 |
| Kleur | Ribfluweel - Pine green |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Type luiertas | Schoudertas |
|---|
| Inclusief verschoonmatras | |
|---|---|
| Isoleervak | |
| Thermosflessenhouder |