| Product breedte | 22.50 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 0.25 kg |
| Product hoogte | 6.30 cm |
| Product lengte | 23.30 cm |
| Verpakking breedte | 23.30 cm |
| Verpakking hoogte | 6.60 cm |
| Verpakking lengte | 26.60 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.30 kg |
| EAN | 3384349125608 |
|---|
| Kleur | Paprika |
|---|---|
| Materiaal | Siliconen |
| BPA-vrij | |
|---|---|
| Type bewaarsysteem | Bakjes |
| Inhoud | 0.90 l |
|---|