| Product breedte | 25 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 1150 g |
| Product hoogte | 17.50 cm |
| Product lengte | 28.20 cm |
| Verpakking breedte | 25.30 cm |
| Verpakking hoogte | 25 cm |
| Verpakking lengte | 28.30 cm |
| Verpakkingsgewicht | 2.06 kg |
| EAN | 3384349115500 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Een Steril Express van Béaba met maatglas en flessentang |
| Kleur | Grijs |
|---|
| Taal handleiding | Universeel |
|---|
| BPA-vrij | |
|---|---|
| eWaste | |
| Vaatwasser veilig | |
| Voedingstype | Netstroom |
| Type sterilisator | Elektrisch |
|---|---|
| Werkt op 12volt |
| Werkt op elektriciteit |
|---|