De Béaba Thermo-Portie is een praktische en duurzame thermosfles waarmee je babymaaltijden op temperatuur houdt, ideaal voor onderweg. Dankzij de dubbel isolerende wand blijven maaltijden urenlang warm of koud, zonder smaak- of geuroverdracht.
Kenmerken:
De Béaba Thermo-Portie is een onmisbare metgezel voor ouders die op zoek zijn naar gemak, veiligheid en kwaliteit tijdens het bewaren en meenemen van babymaaltijden. Een perfecte mix van functionaliteit en duurzaamheid!
| Verpakking breedte | 12.10 cm |
|---|---|
| Verpakking hoogte | 12 cm |
| Verpakking lengte | 13.40 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.40 kg |
| EAN | 3384349129095 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Thermo portion |
| Kleur | Wit, Blauw |
|---|---|
| Materiaal | RVS, Roestvrij staal |
| Fabrikant Naam | CHILDHOME SRL |
|---|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| BPA-vrij | |
| Type bewaarsysteem | Bakjes |
| Inhoud | 500 ml |
|---|