Deze elektrische Made for Me-borstkolf van Tommee Tippee is aanzienlijk stiller dan de meest verkochte elektrische borstkolf. De dunne, draagbare en lichte voedingseenheid helpt je bij het efficiënt afkolven van moedermelk en is zeer discreet. Dit geeft je het zelfvertrouwen en de vrijheid om de kolf overal en altijd te kunnen gebruiken. Het apparaat heeft 5 massage- en 9 kolfstanden om de melkstroom te stimuleren en efficiënt te kolven. Je kiest de stand die jij het meest comfortabel vindt in de verschillende fasen van je borstvoedingservaring.
| Product breedte | 21 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 420 g |
| Product hoogte | 18.50 cm |
| Product lengte | 9.20 cm |
| Verpakking breedte | 19.50 cm |
| Verpakking hoogte | 10 cm |
| Verpakking lengte | 21 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.83 kg |
| CE markering | Zichtbaar |
|---|---|
| EAN | 5010415236265 |
| Fabrieksgarantie termijn | 2 jaar |
| Verpakkingsinhoud | 1 keer de borstkolf |
| Kleur | roza |
|---|
| Draagbaar |
|---|
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Taal handleiding | Engels |
|---|
| Aantal artikelen in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|---|
| Aanvullende functies | Oplaadbaar met USB-kabel Ingebouwde timer Geen terugstroom |
| BPA-vrij | |
| eWaste | |
| Handenvrij | |
| Hoeveelheid kinderen | 1 |
| Type gezondheidsproduct | Niet medisch middel |
| Vaatwasser veilig | |
| Voedingstype | USB |
| Type borstkolf | Elektrisch, eenzijdig |
|---|---|
| Verschillende maten borstschilden | |
| Volledig steriliseerbaar |
| Werkt op elektriciteit |
|---|