| Product breedte | 6 cm |
|---|---|
| Product gewicht | 93 g |
| Product hoogte | 12 cm |
| Product lengte | 11 cm |
| Verpakking breedte | 10.90 cm |
| Verpakking hoogte | 6.30 cm |
| Verpakking lengte | 12.50 cm |
| Verpakkingsgewicht | 0.09 kg |
| EAN | 5010415230102 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 4x Melk opslag potje |
| Kleur | doorzichtig |
|---|---|
| Materiaal | Plastic |
| Aantal artikelen in verpakking | 4 stuk(s) |
|---|---|
| BPA-vrij |
| Inhoud | 50 ml |
|---|