De jersey aankleedkussenhoes van Bébé-Jou biedt warmte en comfort aan je kleintje. De hoes heeft in de hoeken elastiek waardoor deze goed om het waskussen blijft zitten en is passend voor een aankleedkussen van 72 x 44 cm. De aankleedkussenhoes is Oeko-Tex gecertificeerd en wasbaar op 40 graden.
| Product breedte | 48 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 1 cm |
| Product lengte | 78 cm |
| Verpakking breedte | 243 mm |
| Verpakking hoogte | 48 mm |
| Verpakking lengte | 254 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.16 kg |
| EAN | 8714929006044 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | 1x aankleedkussenhoes. |
| Kleur | Groen |
|---|---|
| Materiaal | Katoen |
| Fabrikant Naam | Atelier 49 Nederland BV |
|---|
| Aantal stuks in verpakking | 1 stuk(s) |
|---|
| Patroon | |
|---|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | 30 °C, normaal programma |