De Baby's Only aankleedkussenhoes Flavor roest is een stoere hoes voor het aankleedkussen. De aankleedkussenhoes bestaat uit een superzacht middenstuk van badstof en grof gebreide zijkanten die deze collectie kenmerkt. Hierdoor ligt je baby lekker comfortabel tijdens het aankleden, verschonen en verzorgen. Maat 45x70 cm is geschikt voor alle standaard aankleedkussens. Naast roest is deze gebreide aankleedkussenhoes verkrijgbaar in diverse andere trendy kleuren.
| Product breedte | 70 cm |
|---|---|
| Product hoogte | 8 cm |
| Product lengte | 45 cm |
| Verpakking breedte | 283 mm |
| Verpakking hoogte | 65 mm |
| Verpakking lengte | 335 mm |
| Verpakkingsgewicht | 0.46 kg |
| EAN | 8720088332269 |
|---|---|
| Verpakkingsinhoud | Baby's Only Aankleedkussenhoes Sky urban taupe - 45x70 |
| Kleur | Roest |
|---|---|
| Materiaal | Katoen, Acryl |
| Fabrikantgegevens | De informatie van de fabrikant is momenteel niet beschikbaar. |
|---|
| Patroon | Effen |
|---|---|
| Seizoenscollectie | Never out of stock |
| Seizoensjaar | Never out of stock |
| Wasvoorschrift | Machinewas 60 °C, Niet bleken, Drogen op lage temperatuur, Max. 150 °C strijken |